Change Language : English
Home
About us
Services
News
Site Map
Site Map
Site Map
::: Parmis Engineering Co. :::آماده سازی هوای فشرده (پنوماتیک)
در مبحث آماده سازی هوای فشرده، ابتدا با مبانی رطوبت موجود در هوای فشرده آشنا شده، سـپس نحـوه محاسبه ...

بازرسی ( Inspection ) در نگهداری و تعمیرات
آشنایی با انواع استراتژی های نگهداری و تعمیرات ( نِت ) ، از جمله استراتژی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه ...


تهران ، خیابان دکتر شریعتی ، ابتدای خیابان دکتر بهشتی ،برج زرین ، پلاک 19 ، طبقه 6 ، واحد 6/1
تلفن:
+98 21 88548773
فکس:
+98 21 88504648
پست الکترونیک:
::: Parmis Engineering Co. :::
نرم افزار نگهداری و تعمیرات شرکت مهندسی یکتا صنعت پارمیس

شرکت مهندسی یکتا صنعت پارمیس با برخورداری از تجربه و دانش روز در زمینه نگهداری و تعمیرات جهت اجرای موثرتر برنامه های نگهداری و تعمیرات در پروژه‌های مرتبط ، اقدام به طراحی ، برنامه نویسی و ارائه نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات (CMMS ) نموده است .با توجه به اهمیت نگهداری و تعمیرات در صنایع ، ابتدا اقدام به تولید نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات (CMMS) تحت ویندوز نمودیم . نسخه اول نرم افزار در سال 1389 طراحی و تولید گردید و در چندین پروژه فنی به صورت کاملاً موفق نصب و تا امروز در حال استفاده می باشد .
با توجه به نیاز صنایع مختلف بزرگ درخصوص تجمیع اطلاعات و گزارشهای نگهداری و تعمیرات و اشراف مدیران بر عملکرد مجموعه‌ها ، بر آن شدیم تا نسخه تحت وِب این نرم افزار را نیز ارائه دهیم که خوشبختانه این مهم با تلاش مهندسان متعهد مجموعه با موفقیت به پایان رسید و نتیجه آن تولید یک نرم افزار قدرتمند (CMMS)در بازار نرم افزاری ایران می باشد .

نسخه های نرم افزار (CMMS):

1.نسخه تحت ویندوز:
این نرم افزار بر مبنای تکنولوژی .Net و بانک اطلاعاتی Sql Server تولید شده است .

2.نسخه تحت وب:
این نرم افزار بر مبنای تکنولوژی MVC Asp.Net و بانک اطلاعاتی Sql Server تولید شده است . امنیت بیشتر ، سرعت پردازش مطلوب تر، کاهش هزینه ها و نیروی انسانی ، امکان دسترسی در هر مکان و زمان ، استفاده از یک پایگاه داده مرکزی و بروز بودن اطلاعات در تمام مجموعه ها ،تنوع و بروز بودن نوع طراحی ، امکان دسترسی به نرم افزار از طریق کامپیوتر، موبایل ، تبلت و لپ تاپ و همچنین نگهداری و ارتقاء آسان تر نسبت به نسخه تحت ویندوز ، تنها بخشی از دلایل استفاده از نسخه تحت وِب می باشد .


درخواست Demo

Copyright 2000-2024, Parmis Engineering Co., All rights reserved.